Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

NightPearl na výstavě IWA Outdoor 2018

front.post
front.public: 13. 03. 2018
000

Největší evropská výstava IWA Outdoor, každoročně konaná v německém Norimberku je největším svátkem všech střelců a lovců.


 


Této monstrozní akce se účastní po boku největšího českého výrobce České zbrojovky i řada dalších českých firem, které dnes působí na zbrojním trhu. Jednou z těch nejviditelnějších je rodinná firma Night Pearl.


 


Night Pearl je mladá značka, výrobce špičkových přístrojů pro noční vidění. Pro dosažení prvotřídní kvality produktů využívá nejmodernějších technologií výroby elektro-optických převaděčů obrazu, které jsou v Evropě dostupné. Elektro-optické převaděče Night Pearl tak disponují vysokou citlivostí znásobení zbytkového světla.


  


Produkty Night Pearl volí ti, kteří potřebují vidět v noci za všech okolností i bez použití přísvitu. Konstrukce přístrojů je navržena techniky vyvíjejícími přední optické soustavy nočního vidění pro největší společnosti na trhu. Optická soustava je pak tvořená systémem čoček s velmi rychlým ostřením a několikanásobně potažená antireflexními vrstvami nanášenými nejmodernějšími technologiemi. Night Pearl může pro toto všechno garantovat perfektní prostupnost zbytkového světla přes optiku k elektro-optickému převaděči a stává se tak dokonalým společníkem pro noční lov.


 


Na výstavě IWA Outdoor 2018 společnost Night Pearl představila svoje novinky - Night Pearl SEER 35 a Night Pearl SEER 50 - dvě nové termovizní kamery (CSEC), které mohou být použity jak jako normální WBK, tak i jako doplněk – předsádka k puškohledu.


Night Pearl SEER 35 a Night Pearl SEER 50, který v zásadě liší se podle ohniskové vzdálenosti objektivu (35 nebo 50 mm). Oba přístroje jsou velmi snadno ovladatelné a velmi rychle namontovatelné s vynikající kvalitou obrazu.


Boční červená ovládací knoflík působí jako jakýsi joystick, se kterým lze vybírat a ovládat různé funkce přístroje jedním prstem. Ovládání je tudíž pohodlné i s připravenou zbraní.


 


Více informací již brzy na nightpearl.cz