Kontrola věku

Tyto stránky jsou určeny osobám starším 18ti let a výhradně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva a vlastníkům zbrojního průkazu nebo zbrojní licence.
Stránky obsahují materiály o zbraních a střelivu a bojových sportech.

Potrvdit

Blaser K95 - Baronesse Stutzen

front.post
front.public: 15. 11. 2018
000  – obnovený – obnovený

Významný německý výrobce luxusních loveckých zbraní Blaser je proslulý nadstandardní přesností a spolehlivostí bez ohledu na náročnost klimatických podmínek. Poodhalme si, v čem spočívá hlavní tajemství jedné z nejlepších loveckých zbraní vystupující pod názvem Blaser K95 - Baronesse Stutzen. 


Absolutní jistota střeleckého výkonu


Společnost Blaser je známá moderní technologickou výrobou uchovávající tradiční hodnoty a exkluzivním zpracováním. Německé továrny jsou pod nejpřísnější kontrolou jakosti všech vyrobených zbraní, proto se mohou pyšnit těmi nejlepšími zbraněmi světa. Blaser K95 - Baronesse Stutzen je skvělou ukázkou lukrativního modelu pro nejnáročnější klientelu. Tato jednoranná zlamovací kulovnice poskytuje absolutní jistotu při každém výstřelu.  


 


Impozantní a přes to tak lehká


Kulovnice prodávaná pod modelovým číslem 95 patří mezi nejlehčí zbraně, jaké kdy opustili německé továrny s označením Blaser. Na výběr je samozřejmě hned z několika ráží, konfigurací arabesek i zpracováním dřeva. Každý lovec si může zakoupenou zbraň objednat dle svých specifičtějších designových přání. Určitě vás potěší uzamykání hlavní do baskule v horní i dolní části. Baskule navíc pojme několik různých tipů ráží.  


 


Pevné uzamčení hlavní


O pevné uzamčení hlavní se stará systém KippBloc patřící do horního uzavíracího segmentu. Ručně napínací systém se aktivuje lehkým tlakem dopředu a zároveň nahoru na hmatník pojistky. Opačným pohybem celý systém naopak deaktivujete. Bezhlučný ručně napínací systém Blaser předesílá maximální jistotu zajištění zbraně.  


 


Pažba a předpažbí kulovnice


Kvalita dřeva se odvíjí od modelového typu zbraně v jakostní třídě od 1 do 9. Povrch získává až 7 ochranných nátěrů s mírně zaobleným prasečím hřbetem pažby. Předpažbí je zakončeno typickým tulipánovitým rozšířením a výrazně tmavým ebenovým dřevem. Blaser K95 - Baronesse Stutzen vám padne do ruky jako by byla vyrobena na míru vašim potřebám. Skvělý úchop propůjčuje i v rameni. Profesionálové i samotný výrobce tuto zbraň doporučuje na rozsáhlé planiny, pro lov v horských oblastech i k toulkám po tradičních lesních revírech.